Hayatına renk katmak, yaşadığı ortamın atmosferini değiştirmek ve yenilenmek isteyen herkesin ortak buluşma noktasıdır Gökkuşağı Perde. Müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üstünde tutan, standartlara bağlı kalmadan özel üretim yapan, kişisel zevklere uygun olarak mekânları baştan yaratan!
 
Klasikten moderne tüm modeller Gökkuşağı Perde’de büyük bir özenle tasarlanıp kaliteli bir şekilde dikiliyor; kısa sürede uygulanmaya hazır hale geliyor.
 
İthal ürünlerin kalitesiyle çizgisini yansıtan Gökkuşağı Perde’nin her bir ürünü, mekânları yepyeni bir görünüme kavuturacak niteliktedir: Siz de hayatınızı renklendirmek istemez misiniz?
 
 
1982 yılında Abdullah ve Süleyman Ünalp tarafından Karşıyaka Şemikler’de kurulmuş olan Gökkuşağı Perde, 2005 yılından itibaren ikinci kuşak Yaşar ve Süleyman Ünalp ortaklığı ile faaliyet göstermektedir.
 
2014 yılında Karşıyaka Girne Caddesi'nde açılan ilk şubesiyle hizmet ağını genişletmeye başlayan Gökkuşağı Perde, 2015 yılı Ekim ayı itibarıyla Şemikler Karşıyaka'daki 2. şubesiyle de hizmetinizde
 
 

BİZİ, BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ...

01

Zaman

02

Kalite

03

Müşteri Memnuniyeti

04

Geri Dönüş Önemi

05

Keşif

06

Ürün Çeşitliliği